“…i przymierz w Salonie Optycznym” czyli dlaczego warto kupować okulary ze sprawdzonego źródła!  – Massi Eyewear

“…i przymierz w Salonie Optycznym” czyli dlaczego warto kupować okulary ze sprawdzonego źródła! 

Często pytacie czy oprawy naszej marki można zakupić bezpośrednio ze strony internetowej, a jeśli tak, to czy możliwy jest zakup razem ze szkłami? Odpowiedź jednak nie dla wszystkich jest tak prosta i oczywista, dlatego przygotowaliśmy dla was kilka powodów, dla których warto kupować okulary w Salonie Optycznym oraz dlaczego właśnie tam możecie dokonać zakupu opraw w naszym programie Stylowa Siódemka

 

  1. Okulary to nie tylko oprawa, ale i szkła!

Jeśli nasz wzrok wymaga tego, aby skorygować je okularami, nawet najbardziej designerski model na niewiele nam się przyda, jeśli nie wstawimy do niego odpowiednich szkieł. Mówi się, że “ile ludzi, tyle opinii”. Przekuwając powiedzenie to na okularników, stwierdzamy, że “ile ludzi, tyle wad wzroku”. I nie jest to przesadą! Każdy z nas jest inny, oko każdego z nas pracuje trochę inaczej, każdy z nas prowadzi inny tryb życia, wykonuje inny zawód i zmaga się z innymi dolegliwościami. Dostępne w internecie gotowe rozwiązania są wprawdzie szybkie, ale zupełnie niespersonalizowane pod kątem szkieł, a przede wszystkim – powłok. Dużo podróżujesz? Spędzasz godziny przed komputerem? Szybko męczą Ci się oczy? Masz problemy z widzeniem w nocy? Gwarantujemy, że na każdą ewentualność, Salon Optyczny odpowie innym rodzajem szkieł. 

 

  1. Sprawdzone źródło = sprawdzony produkt 

 

Nikt z nas nie lubi kupować kota w worku. Szczególnie, kiedy w grę wchodzi nasze zdrowie, a tym bardziej – zdrowie oczu, czyli jednego z najważniejszych narządów zmysłów. Zamawiając okulary, jako gotowy produkt (pamiętając, że okulary = szkła + oprawa), często nie wiemy dokładnie z jakich materiałów korzysta producent. Nie znamy historii pochodzenia oprawy – czy jest to oprawa produkowana z dobrej jakości materiałów, czy takie części jak np. fleksy, czy noski są dobrej jakości? Czy oprawa posiada wszystkie atesty? Podobnie ma się sytuacja w kwestii szkieł – czy faktycznie wstawiono mi wysokiej jakości szkła? Czy pochodzą one ze sprawdzonego źródła? Odpowiedzi bardzo często próżno szukać, kupując gotowy produkt. Będąc w Salonie Optycznym jeszcze przed zakupem okularów dowiesz się wszystkiego o sprawdzonym przez lata producencie, zarówno opraw, jak i szkieł. 

 

  1. Ups… zepsuło się! 

 

Odpadł nosek? Coś się wykrzywiło? A może pies pogryzł Twój zausznik? (wiemy, że są do tego zdolne!) Kupując oprawy w Salonie Optycznym zawsze możesz liczyć na wysokiej jakości usługi pogwarancyjne. Jeśli cokolwiek wydarzy się z oprawą zakupioną w Salonie, Salon Optyczny skontaktuje się z producentem oprawy, bądź szkieł i szybko rozwiąże Twój problem. Nie musisz wysyłać nigdzie swoich okularów, czekać dniami bądź tygodniami, aż przejmie je dział reklamacji, rozpatrzy Twoją prośbę i (satysfakcjonująco, bądź nie) naprawi Twoje okulary. 

 

Jeśli zamawiasz oprawy w naszym programie Stylowa Siódemka, zakupu dokonujesz zawsze w Salonie Optycznym, który jest z nami zaprzyjaźniony. To właśnie tam możesz serwisować swoje okulary, a także zgłaszać reklamacje, jeśli cokolwiek złego się z nimi wydarzy. 

 

  1. Zdrowe oczy na pierwszym miejscu!

 

W większości Salonów Optycznych, przy zakupie okularów badanie otrzymujesz zupełnie za darmo. Jest to doskonała okazja, aby specjalista spojrzał nie tylko na wadę wzroku, ale także na Twoje oko. Czasem  na pozór bardzo błahy problem, zignorowany, może nieść za sobą wiele przykrych dla Twojego wzroku konsekwencji. Kupując okulary, jako gotowy wyrób, nikt nie zwraca uwagi na Twoje oko, dolegliwości, często nie masz także okazji na pełen wywiad, który jest kluczem do rozpoznania choroby w każdym stadium. 

 

  1. Nie ma to jak pomoc fachowca. 

 

Chyba wszyscy wiemy jak trudno zdecydować się na nowe oprawy (prawda, drogie Panie?). Często we wzorach i kolorach łatwo o zawrót głowy. Jak dobrze wiecie, w naszej kolekcji stawiamy na niebanalne rozwiązania. Każdy model jest inny, a co za tym idzie, inaczej prezentuje się na twarzy. Zamawiając oprawy do domu, prócz opinii domowników, często brakuje nam rzetelnej opinii fachowca. Czy oprawy nie są za duże, bądź za małe? Czy da sie wstawić do nich szkła, jakich potrzebuje? Czy oprawy wpisują się w panujące w modzie okularowej trendy? Doskonale wiemy, że osoba, którą spotkacie w Salonie Optycznym zawsze dobrze wam doradzi, zarówno pod kątem technicznym, jak i estetycznym, a także dobierze idealnie dopasowane szkła, dlatego też właśnie tam kierujemy was na przymiarki Stylowej Siódemki!

 

  1. Okulary przeciwsłoneczne – świetny design i ochrona oczu.

 

Na okulary przeciwsłoneczne decyduje się każdy z nas, kto pragnie chronić swoje oczy przed szkodliwymi promieniami. Okulary przeciwsłoneczne, nieco łatwiej niż korekcyjne, weszły w świat mody, w którym, notabene, świetnie sobie radzą! Być może dlatego są zdecydowanie łatwiej dostępne we wszelkiego rodzaju sklepach internetowych. 

 

Niestety, wiele z nich posiada szkła będące bardzo słabej jakości, które zamiast chronić nasze oczy… jeszcze bardziej je psują! Nawet najbardziej modny kształt, czy wzór, pozbawiony odpowiednich szkieł, może zniszczyć nasz wzrok i spowodować wiele szkód. 

Kupując okulary przeciwsłoneczne w Salonie Optycznym zawsze masz pewność co do szkieł, które w nich znajdziesz. Odpowiednie filtry zapewnią nie tylko ostrość widzenia, ale także odpowiednią ochronę oczu, co powinno być najważniejszym kryterium podczas takiego zakupu. Fachowa pomoc przy wyborze okularów przeciwsłonecznych jest na wagę złota – zaufajcie nam! 

 

Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć Wam dlaczego nasze oprawy przymierzyć i zakupić można tylko w Salonach Optycznych. Naszym priorytetem jest wasza satysfakcja nie tylko z samych opraw, ale z całych okularów, a także wspaniałej i fachowo wykonanej usługi! 🙂

 

Wróć