Wahasz się, które #MASSI są dla Ciebie idealne? Oto Stylowa Siódemka! – Massi Eyewear

Stylowa Siódemka

Massi Eyewear

Wahasz się, które #MASSI są dla Ciebie idealne? Oto Stylowa Siódemka!

Wiemy, jak trudno jest wybrać oprawy – pierwsze, drugie, dwunaste (choć dwunastym z pewnością towarzyszy doza odwagi i chęć ryzyka).
Bywa i tak, że to oprawy wybierają nas.

Stylowa Siódemka to innowacyjny projekt, dzięki któremu zyskasz możliwość zamówienia wybranych przez siebie opraw Massi Eyewear do Salonu Optycznego w Twojej okolicy!

Złożysz zamówienie, a my dołożymy wszelkich starań, żeby jak najszybciej znalazło się ono w Salonie, który wybrałeś.

Będzie to czas maksymalnie do dwóch dni roboczych od wysłania Twojego zamówienia.
Szybko, prawda?

O wysłaniu zamówienia poinformujemy Cię mailowo. Wtedy Twoim zadaniem jest odwiedzić Salon Optyczny, a tam, prócz wybranych oprawek Massi Eyewear, czeka na Ciebie grono fachowców, na których zawsze możesz liczyć.
Nie tylko dobiorą funkcjonalne i świetnie wyglądające szkła, ale także doradzą w kwestii opraw!

Styl każdego okularnika, zaczyna się od opraw!
Dlatego też już niebawem będziesz mógł skorzystać z pomocy naszych Stylehunterek, które pomogą Ci wybrać oprawy idealnie dopasowane do Twojej urody, charakteru oraz preferencji. Dokładnie przeanalizują każdy aspekt tak, abyś miał pewność, że na nos wkładasz specjalnie wybrany dla Ciebie model Massi.

Pozostaje nam tylko odliczać do startu Stylowej Siódemki, który planujemy już 1 maja. Czekamy także na wasze wiadomości, do których miast powinniśmy zajrzeć?

A tymczasem gorąco zachęcamy do skorzystania z funkcji gdzie kupię na stronie głównej, znajdziecie tam nasze Salony Pierwszego Kontaktu z całej Polski.

Widzimy się w Salonach Optycznych!

Wróć